Poslechněte si naše nahrávky.
Postupně budou přibývat další ukázky.


Ukázky z CD Hrad můjToto CD je pojato formou LIVE nahrávky na turné v Polsku, jsou na něm zachyceny ty nejlepší skladby, které na turné zazněly - české a sefardské písně, a jelikož bylo nahráno v období vánoc nechybí na něm ani koledy. Poslechněte si krátký sestřih. Toto CD můžete pak objednávat zde:


Objednat CD

Vánoční obdobíPomalu se blíží adventní a vánoční koncerty a my se na ně vždy každý rok rádi chystáme. Poslechněte pár koled a písní (např. J. S. Bacha), které třeba zazní i na těch letošních koncertech. Více pro pořadatele o našich koncertech zde:


Naše koncerty

Sefardské písně


Lidové písně z Pyrenejského poloostrova, sefardské písně, jsou známé svou hloubkou plnou emocí, ať už radostných či tesklivých. Získávají v poslední době stále více na oblibě a my vám je přinášíme v naší úpravě obohacené o moderní prvky dnešní hudby. Sefardské lidové písně za dopravodu kytary a flétny zpívané v jazyku ladino. Poslechněte si dvě krátké ukázky - Avrix mi Galanica (Otevři moje milá) a Leshana haba ´a (Příští rok v Jeruzalémě).Zaujala vás naše hudba? Poslechněte si taky naše CD.


Objednat CD

Sledujte naše stránky pro fanoušky:

Sledujte náš facebook a dovíte se ihned o aktuálních novinkách.