Nabídka koncertů


Chcete uspořádat koncert u vás?


Ať už je to folklórní festival, koncert populární hudby, firemní akce, nebo taneční zábava, vždy se dokážeme přizpůsobit konkrétní akci.

Máme bohatý repertoár, který je vhodný k různým příležitostem a také mnohaleté zkušenosti s hraním, pořádáním i ozvučováním koncertů. Pro více informací se podívejte na nabídku níže, nebo nás kontaktujte.


Jednotlivé programy je možné kombinovat a přizpůsobit požadavkům konkrétní akce.


Koncert populární hudbyTyto písně jsou moderního rázu, zazněly s úspěchem na festivalech a koncertech doma i v zahraničí, jsou obohaceny o moderní zvuky syntetických nástrojů. Jsou to většinou naše vlastní písně na české texty, které jsou u posluchačů oblíbené.


Poslechněte si jako příklad naše písně Větroplach a Sen o zemi v ukázkách:


Ukázky

Folklórní koncertFolklórní a lidové písně - sefardské, české a polské lidové písně za dopravodu kytary a flétny (sefardské jsou v jazyku ladino). Tyto písně jsme s velkým úspěchem zahrály např. na polském mezinárodním folklórním festivalu v Nyse. Tento program se taky výborně hodí na nejrůznější společenské akce, zábavy a taky jako hudba na svatby.


Píseň Avrix mi Galanica, kterou můžete slyšet v ukázkách je typickým příkladem sefardské písně z našeho repertoáru. Více můžete slyšet na našem CD Leshana haba ´a, které je plné krásných ssefardských písní.

Naše CD

Vánoční koncertyLetos, stejně jako již několik let předtím chystáme program na adventní a vánoční koncerty - české a sefardské písně v jazyku ladino,
které se do tohoto období hodí. Na programu máme i písně z oblasti klasické hudby, kterou taky hrajeme (více o nás zde a nebudou chybět ani koledy v naší úpravě.


Poslechněte si ukázky skladeb J. S. Bacha a koled z minulých vánočních koncertů.

Ukázky

Pro více informací a ceny koncertů nás neváhejte kontaktovat.